Gyvybinės energijos harmonija ir meridianai

blog_img1
Ar teko girdėti, kad pagal Rytų filosofijos kanonus, žmogaus kūną sudaro ne tik kaulai, oda bei vidaus organai, bet ir meridianai?
Meridianas yra sąlyginis kanalas, per kurį teka Či energija. Či – tai kas duoda žmogui gyvybę žmogaus kūne. Či teka ratu pagrindiniais energetiniais kanalais, kartu reguliuodama visas fiziologines žmogaus funkcijas. Jei kanalas užsikimšęs, jei energijos tekėjimas dėl tam tikros priežasties sutrikęs, tai reiškia, kad tam tikras organas ar visa sistema yra nepakankamai pamaitinami ir kūnas toje vietoje ima silpti, laikui bėgant išryškėja liga.
Či energija nuolat cirkuliuoja visame kūne išilgai 12 meridianų, kurie yra dvasinio ir fizinio kūno ryšio centrai.

12 meridianų (arba jie taip pat vadinami kanalais) atitinka tam tikrus organus.Energijos apykaita meridianais vyksta tam tikro biologinio laikrodžio principu, pagal kurį patartina planuoti dienos režimą. Procesai kiekviename vidaus organe intensyviausi dvi atitinkamas valandas. Visas energijos apykaitos ratas trunka parą - 24 valandas. Derindami savo veiksmus prie meridianų funkcionavimo laiko ir tam tikromis valandomis vartodami Happiness kompanijos produktus būsime žvalesni, darbingesni ir sveikesni.

05:00 - 07:00 storojo žarnyno meridiano laikas.
. Po pabudimo išgerkite stiklinę šilto vandens, atstatykite reikiamą skysčių kiekį, prarastą per naktį.
07:00 - 09:00 skrandžio meridiano laikas. Laikas pusryčiams!
09:00 - 11:00 blužnies ir kasos meridiano laikas. Šiuo metu yra padidėjęs cukraus kiekis kraujyje, baigiami virškinti angliavandeniai. Sergantieji diabetu šiomis valandomis turi leistis insuliną, kad neužkluptų hipoglikeminė koma..Laikas netinkamas saldumynams.
11:00 - 13:00 širdies meridiano laikas. Jūsų kūnui reikia trumpo poilsio.
13:00 - 15:00 plonosios žarnos meridiano laikas. Atėjo laikas pietums.
15:00 - 17:00 pūslės meridiano laikas.. Efektyviausias laikas Urogenitalinės sistemos prevencijai ir stiprinimui.
17:00 - 19:00 inkstų meridiano laikas. Jei šiuo metu jaučiamės dar gana žvalūs ir energingi, vadinasi, mūsų energinė sistema veikia nepriekaištingai. Gerkite vandenį, kad jūsų organizmas galėtų pašalinti toksinus.
19:00 - 21:00 perikardo, širdies, arterijų ir venų meridiano laikas. Patartina nepersivalgyti, idealu, jei vakarienė jau buvo prieš 19 val.
21:00 - 23:00 tai trijų kūno dalių meridiano laikas. Tai sudėtinga širdies, širdies kraujagyslių, vainikinių kraujagyslių sistema. Stenkitės praleisti šį laiką kuo ramiau, pasiruoškite miegoti.
23:00 - 01:00 tulžies pūslės meridiano laikas. Laikas savireguliacijai ir organizmo atsistatymui. Miegoti.
01:00 - 03:00 kepenų meridiano laikas. Jei jūs einate miegoti iki 23.00 val.,tokiu metu jūsų kūne gimsta gyvybinė energija, kuri suteikia jėgų naujai dienai.
03:00 - 05:00 plaučių meridiano laikas. Miegas gerai vėdinamoje vietoje leis jūsų plaučius užpildyti gyvybine energija.
Happiness Lietuva nuotrauka.