Kodėl verta tapti Happiness kompanijos partneriu?
 
• Kinų filosofija bei žinios apie sveikatą suteiks Tau galimybę tapti sveikesniu, energingesniu bei gerai jaustis kiekvieną dieną.
• Happiness bendruomenėje susipažinsi su kinų filosofija bei požiūriu į sveikatą.
• Mokymai asmeniniam augimui ir tobulėjimui, kuriuos pritaikysi ir savo asmeniniame gyvenime.
• Motyvuota pozityvi aplinka suteikia padeda pasiekti užsibrėžtus tikslus. Kiekvienas renkasi tai, ko jam reikia šiuo metu.
• Tapdamas Happiness kompanijos partneriu - Tu tampi tarptautinės bendruomenės nariu.
 
Atlygio planas kompanijoje Happiness yra suderintas su kiekvieno poreikiais - tiek partnerio, kuris siekia susikurti finansiškai laisvą gyvenimą, tiek partnerio, norinčio tiesiog pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata. Iš esmės dalyvauti kompanijos veikloje galima 3 būdais: 1) būti vartotoju; 2) būti vartotoju-partneriu; 3) tapti aktyviu partneriu.
 
Būti vartotoju savaime suprantamas dalykas - perkami pavieniai produktai el. parduotuvėje https://www.saugoksveikata.lt/
 
Būti vartotoju-partneriu galima perkant produktų už 400 Eur tiesiai iš kompanijos Happiness. Pirkti iš karto už 400 Eur naudinga, nes: 1) įsigyjate kompleksą norimų kokybiškų produktų asmeniniam naudojimui, kuriuos suvartojęs per 2-3 mėnesius pagerinsite savo sveikatos būklę ar net išspręsite savo sveikatos problemą; 2) gaunate ~50 Eur vertės dovaną - produktą (kiekvieną antradienį produktas keičiasi); 2) gaunate registracijos ID sistemoje: jeigu produktai Jums patiks ir toliau juos vartosite ar rekomenduosite savo aplinkos žmonėms, registracijos ID suteiks teisę į tam tikras vienkartines išmokas, kurių dėka atsipiginsite produktą asmeniniam vartojimui. REKOMENDUOTI NEPRIVALOMA!
 
Tapti aktyviu partneriu naudinga, jei turite tikslą ne tik vartoti produktą, bet ir susikurti papildomų ir/ar pagrindinių pajamų srautą. Sąlygos tapti aktyviu partneriu tokios pat kaip ir vartotojui–partneriui (perkate norimų produktų krepšelį iš karto už 400 Eur ir gaunate registracijos ID). Tačiau, aktyvaus partnerio tikslas yra sukurti vartotojų ir partnerių struktūrą bei atlikti kitus aktyvius veiksmus siekiant uždirbti pinigų.
 
Happiness kompanijos atlygio planas kitoks nei įprasta. Jis labiausiai išsiskiria tuo, kad produkto kaina visiems vienoda - tiek vartotojui, tiek vartotojui-partneriui, tiek aktyviam partneriui. Pradžioje Jums tokia kainodara gali pasirodyti keista. Tačiau iš tikrųjų, vienoda kaina veikiau yra privalumas, nei trūkumas, nes: 1) rinkoje produktų kaina nėra išbalansuojama nesąžiningų ir konkuruojančių partnerių, kadangi parduoti pigiau tiesiog neapsimoka; 2) kai perka draugai ir pažįstami, partneriai, parduodami tokia pat kaina kokia perka patys, jaučiasi komfortabiliai.

Jeigu nėra antkainio, tai kaip gi uždirbami pinigai? 

Pats atlygio planas - binarinis-ciklinis (detalus atlygio planas ČIA). Susidarius tam tikram sutarčių skaičiui uždirbamos struktūros premijos ir, jei turime pakvietę žmonių, atsiranda galimybė uždirbti 100 proc. lyderystės premijas nuo kiekvieno tiesiogiai pakviesto žmogaus. Finansine išraiška, minimali lyderystės premija gali būti 1000 Eur per metus nuo vieno tiesiogiai pakviesto žmogaus, maksimali - 1000 Eur per savaitę. Ir tai gali pasiekti kiekvienas, kuris daro nuoseklius aktyvius veiksmus. Kuriant teisingą struktūrą, reikia pakviesti bent 2 žmones ir išmokyti juos duplikuoti save. Svarbu tai, kad kiekviena asmeninė ir komandos sutartis kuria pridėtinę vertę ateityje, t. y. visos užregistruotos sutartys įsiskaičiuoja į būsimų uždarytų ciklų skaičių ir už visas jas (nuo pat pirmos struktūros sutarties) bus papildomai sumokėta premijų pavidalu.

Pažiūrėk šį video ir sužinok, kaip Happiness kompanijoje uždirbami pinigai:

Nori tapti partneriu? Skambink telefonu +37067785629 arba rašyk el. paštu info@saugoksveikata.lt