Sveikata - dar ne viskas, bet be sveikatos viskas yra niekas !!!
 
Remiantis statistikos duomenimis, daugelio ligų priežastys visame pasaulyje – netinkama mityba, nepalanki ekologinė aplinkos padėtis, taip pat įtampa. Agresyvios toksinės medžiagos į žmogaus organizmą patenka su maistu, per orą, su vandeniu, per buities ir asmeninės higienos priemones ir t.t. Toksinai pirmiausia pasiekia žarnyną, vėliau jie arba pasklinda po organizmą, arba kaupiasi tam tikruose organuose jiems kenkdami. Toksinai ardo žmogaus organizmą, silpnina jo atsparumą ir pasipriešinimą ligoms, todėl daugėja galimybių susirgti įvairiomis ligomis.  

Jei žmogus nori būti sveikas ir gyventi kokybišką gyvenimą, pirmiausiai jam pačiam turi rūpėti jo sveikata! Negalima už savo sveikatą perkelti atsakomybės vien medicinai. Sveikata – svarbiausia vertybė, kurią būtina saugoti ir puoselėti.

www.saugoksveikata.lt atstovauja kinų medicinos sveikatingumo produktų gamintoją Shenglong Happiness ir natūralių kasdienio naudojimo produktų gamintoją ERSAG.

Korporacija Shenglong Happiness Group sėkmingai vystosi pasaulinėje rinkoje skleisdama tradicinės kinų medicinos (TKM) kultūrą ir holistinį požiūrį į žmogaus organizmą. Pagrindinis TKM principas - gydoma ne liga, bet žmogus, šalinama ligos priežastis. Dažniausiai gydoma vaistažolėmis, akupunktūra, akupresūra, masažais ir moksibustija. TKM – tai ne tik teorinė, bet ir praktinė medicinos sistema, kilusi iš senosios Kinijos regiono, vystoma daugiau negu 5000 m. TKM plačiai taikoma Kinijoje, o pastaraisiais dešimtmečiais įgyja vis didesnį pripažinimą Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Visi HAPPINESS produktai turi GMP ir ISO ertifikatus. Produkcija yra kokybiška, paveiki ir saugi vartoti. 

Kompanija ERSAG šiandien užima garbingą vietą tarp kitų pasaulio gamintojų, gaminančių ekologišką, natūralią, hipoalerginę, veganišką ir Halal reikalavimus atitinkančią produkciją. ERSAG produkcija yra draugiška žmogaus sveikatai ir aplinkai, gaminama muilo riešutų pagrindu, su augaliniais ekstraktais, sudėtyse nėra fosfatų, chloro, sintetinių medžiagų.